OGame Online Strateji Oyunuİnternet daha çok çağımızın en çok kullanılan bildirişim araçlarından yalnız tanesi konumuna geldi. Bu makro aracın dünyaya yayılması ile beraber insanların ilgisini çekecek ve doğru devir geçirmelerini sağlayacak bir hayli kumar da piyasalara sürüldü. İnternet üzerinden oynanabilen binlerce entrika var. Ancak bunlardan en çok oyuncuya iye olanı online sayısı çok olan oyunlardır. Online oyunlarda karşınızda benzer insanla oynadığınız ayrılmış sizlere henüz sıcak gelmekte ve oyunun size verdiği dilsiz artmaktadır. İnternet tarayıcısı üzerinden oynanan oyunlar da benzer çok aşkın ilgi görmektedir. Bu oyunların başında da 2005 yılında ülkemize giriş yapan ve bu zamana miktarda binlerce düzenci toplayarak gelen OGame oyunudur.
OGame üzerine nesne) Bilgiler
Oyun savaş ve strateji üzerine kurulmuş müşterek oyundur. İnternet üzerinde bulunan ve binlerce oyuncu sayısına ulaşan bu oyunun müşterek çok versiyonu da insanlara sunulmuştur. Oyuna ilk başladığınız zamanlarda sizlerden oyunda ilerlemek okunuşu inkişaf temin etmek için hammadde üretmeniz istenecektir. İsterseniz zat gezegeninizde hammadde üretmeye başlayabilir isterseniz okunuşu yağma yolu ile özge siteyi incele gezegenlerden bu hammaddeleri temin edebilirsiniz. Üretilen ya da yağma edilen hammaddeler ile kendinize bilinmeyen binalar, filolar okunuşu henüz bir hayli yol da oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz sitemiz bu yapıları da zaman içerisinde büyüterek online olan sadece aktör ile yanında değişik gezegenlere harp açabilir okunuşu oyunun tadını çıkarabilirsiniz.
Hızlı OGame Oyunu
OGame oyununda bir hayli anlayış okunuşu sizleri beklemektedir. olağan oyunda gelişmek ve evolüsyon süreci çok uzun sürerken oyunun birtakım versiyonlarında bu müddet oyuncuların henüz aldırmaz aynı şekilde gelişmesi hakkında kısaca engellenmiş ve oyunun tadını çıkarmaları düşüncesince hızlandırılmıştır. Hızlı OGame oyunu olarak adlandırılan bu oyunlarda kısa zamanda zat medeniyetinizi oluşturabilir okunuşu savaşa başlayabilirsiniz. Asıl OGame oyununda insanlar birleşik müddet aksi hâlde inkişaf süreci fazla mecburiyet olduğu düşüncesince sıkılmaktadır. Normale göre fazla daha kolayca olan çapkın OGame oyunlarında ise insanlar daha kolay aynı şekilde gelişmekte ve kısa sürede zat medeniyetlerini kurarak savaşa başlamaktadır. Oyunu hareket etmek için rastgele sadece yükleme yapmanıza da lazım yoktur yani dolaysız olarak tarayıcınız üzerinden girizgâh yapabilir okunuşu kendi medeniyetinizi oluşturmaya başlayarak farklı evrenlerle savaşmaya başlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *